Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

На тижні, що минає

Переглядів: 301

В понеділок 11 лютого голова районної ради Олександр Горбенко взяв участь в черговій щопонеділковій он-лайн нараді, яку провів голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко. Темою наради було питання щодо відпрацювання дій органів влади з підготовки та організації проведення в області чергових виборів Президента України.

Того ж дня, у складі групи депутатів районної ради та керівництва РДА, він побував в місцевій пожежно – рятувальній частині, яка напередодні отримала новий пожежно – рятувальний автомобіль, ознайомився з планами керівництва місцевого підрозділу ДСНС щодо обсягів ремонтних робіт, пов’язаних з розміщенням даного спецтранспорту в приміщенні пожежної частини.

Наступного дня голова ради зустрівся з директором районного музею Оксаною Кудіною. Темою зустрічі було напрацювання пропозицій щодо оновлення експозиції музею, визначення обсягів першої черги цих робіт.      

13 лютого за участі керівництва районної ради і районної державної адміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики. На порядок денний було винесено питання про розгляд подання голови Новгородківської РДА щодо  необхідності внесення  змін  до рішення сесії районної  ради  від 20 грудня 2018 року № 345 «Про районний бюджет на 2019 рік» стосовно придбання шкільного автобусу в рамках  виконання заходів районної цільової соціальної програми „Шкільний автобус”.

Присутні обговорили та попередньо погодили порядок денний позачергової двадцять сьомої сесії районної ради.

В четвер, 14 лютого, відбулася двадцять сьома позачергова сесія районної ради. Крім внесення змін до районного бюджету на 2019 рік депутати одноголосно підтримали рішення щодо надання пільг бюджетним організаціям та установам на оренду приміщень спільної комунальної власності району, передали в оперативне управління Новгородківській ЦРЛ комунальне майно, яке вона використовує, та погодили проект землеустрою щодо встановлення меж с. Новомиколаївка.

Сьогодні, 15 лютого, керівництво та депутати ради взяли участь в урочистостях з нагоди 30–ої річниці виводу військ з Афганістану, разом з громадськістю району поклали квіти та вшанували пам’ять воїнів-земляків, які не повернулися з тієї війни.   

« повернутися до списку новин