Новгородківська районна рада

Двадцять третя сесія районної ради

Переглядів: 443

         21 вересня 2018 року відбулася двадцять третя сесія районної ради сьомого скликання. З 23 депутатів на сесію прибуло 15 депутатів, було розглянуто 18 питань порядку денного.

        Перед початком роботи сесії заступник голови районної виборчої комісії Наталія Дзюба оголосила про визнання повноважень наступного за списком кандидата у депутати Новгородківської районної ради від Новгородківської територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» Беркути Олександра Ананійовича.

     З інформацією про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Новгородківського відділення поліції Долинського відділу поліції на території району виступив начальник відділення Віталій Осієвський.

     Депутати також заслухали інформації про стан виконання програми економічного і соціально розвитку Новгородківського району на 2018 рік за І півріччя 2018 року, про стан виконання районної програми «Питна вода Новгородківського району» (до 2020 року) та  про стан виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей в Новгородківському районі на 2018 – 2022 роки.

         Затверджено зміни до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району у 2018 році, згідно з якими з вересня 2018 року при народженні дитини її батькам будуть надавати одноразову натуральну  допомогу  „пакунок  малюка”.

        Затверджено  звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, доходи районного бюджету за цей період склали всього 88487563,99 грн. в тому числі по загальному фонду 86122299,14 грн., по спеціальному фонду 2365264,85 грн., видатки становлять всього 92491363,02 грн., в тому числі загальний фонд 89149487,82 грн., спеціальний фонд 3341875,20 грн.

       Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік інформувала присутніх начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Відповідно до затвердженого рішення  видатки районного бюджету збільшено на 150 950,00 грн. за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету,  що склався станом на 01 січня 2018 року, та здійснено перерозподіл раніше затверджених кошторисних призначень відповідно до листів головних розпорядників. Про розподіл даних коштів, як завжди, буде поінформовано додатково.

         Депутати одноголосно підтримали та продовжили термін перебування Бойка О. В. на посаді начальника комунального підприємства Новгородківської районної ради, призначили Дьоміну Л. Л. на посаду директора комунального закладу Новгородківської районної ради «Новгородківська дитяча школа мистецтв», затвердили три технічних документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

         Проекти рішень про внесення змін до статутів Новгородківського районного будинку культури, Новгородківської централізованої бібліотечної системи та Музею історії Новгородківського району було знято з розгляду та направлено на доопрацювання.

        Проект рішення про реорганізацію комунального закладу «Новгородківська  центральна районна лікарня» та 2 проекти рішень про  звернення депутатів Новгородківської районної ради до депутатів Верховної Ради України відхилено як такі, що не отримали підтримку більшості депутатів ради.« повернутися до списку новин