Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Шановні жителі Новгородківського району!

Переглядів: 441

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися у 2003 році.

Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.

Сьогодні ми віддаємо глибоку шану народу України, його європейськості, його волі, його відданості й мужності у боротьбі за свободу, за спільні цінності з Європейським Союзом, спільний і демократичний розвиток нашої держави, яка позбавилась авторитаризму і беззаконня. Саме за ці цінності віддали і продовжують віддавати свої життя тисячі українців – Герої Небесної Сотні, воїни Українських Збройних сил, Національної гвардії, правоохоронці, прикордонники, добровольці.

Через складні випробування Україна впевнено повернулася на шлях реформ, в основу яких покладені євроінтеграційні прагнення нашого народу.

Безумовно, європейське майбутнє України залежить передусім від нас самих, самої України. Проте, на складному шляху, у важких умовах, в яких нині опинилася Україна, ми потребуємо значної і послідовної підтримки Європейського Союзу в дусі наших відносин асоціації та інтеграції; підтримки політичного, економічного, фінансового, технічного і гуманітарного характеру.

Ми оптимістично дивимось в майбутнє України, як би сьогодні не було складно. Ми перейдемо всі випробування і разом із нашими європейськими партнерами Україна буде тільки сильніша, а українці, які є насправді європейською нацією, які не просто поділяють європейські цінності, але й реалізують їх, - будуть вільно подорожувати до Європи.

Ми хочемо жити так, як живуть цивілізовані країни Європи, хоча маємо сьогодні дуже багато викликів як на Східному кордоні, так і всередині країни. Здійснюючи європейський вибір, нам треба змінювати країнузсередини, а це – дуже непросто. Впевнені, що Україна будесучасною європейською, демократичною державою.

Віримо в Європу і віримо в Україну!   

З повагою

Голова районної ради                                                  Олександр Горбенко
Голова районної державної адміністрації              Андрій Кочерга

« повернутися до списку новин