Новгородківська районна рада

Стартував новий навчальний рік

Переглядів: 399

         31 серпня 2018 року в районному будинку культури відбулася традиційна серпнева вчительська конференція. З початком нового навчального року та Днем знань педагогів привітали голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, заступник голови районної ради Віктор Криворучко, начальник відділу освіти Лідія Остапчук та голова райкому профспілки працівників освіти та науки Наталія Квітка. Всі вони побажали вчителям плідного навчального року, успіхів у навчанні та вихованні наших дітей, миру та добра. 

         Вчителі і вихователі покликані давати дітям якісні знання, розкривати їхні таланти та обдарування, їм завжди притаманне високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, щедрість душі. Тому в цей день їх праця була належним чином відзначена. Найкращих та найдостойніших представників освіти Новгородківщини було нагороджено Дипломами лауреатів районної педагогічної премії імені Заслуженого учителя України П. Ф. Козуля, Грамотами  районної державної адміністрації та районної ради, Грамотами та Подяками відділу освіти та райкому профспілки працівників освіти та науки.

          Святковий концерт для педагогів підготували вихованці дитячих садочків «Світлячок» та  «Світанок», вихованці будинку дитячої та юнацької творчості і педагоги  району. Вони подарували присутнім чудовий настрій, море позитиву і надали святковості вчительському зібранню.

       1 вересня, у День знань, весело і заклично пролунав перший дзвінок нового навчального року для 174 першокласників нової української школи та 73 одиннадцятикласників  Новгородківщини.

        З вітальними словами керівників навчальних закладів, представників органів влади району, селищного та сільських голів, депутатів різних рівнів, сільськогосподарських товаровиробників, батьків відбулося свято Першого дзвінка в кожному навчальному закладі району. 

         До Новгородківського навчально-виховного комплексу імені заслуженого вчителя України П. Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в цей день з привітаннями та подарунками завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Світлана Ісаєва, депутат районної ради Тетяна Гордієнко, помічник народного депутата України Дмитра Лінька Ігор Павленко. Вони бажали дітям гарних успіхів в навчанні, здоров’я, миру та здійснення мрій. Цей заклад отримав від районної державної адміністрації сертифікат на комп’ютерну техніку, від районної ради – мультамедійну дошку і проектор, від депутатів  – м’ячі та кухонний посуд.« повернутися до списку новин