Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Вшанували пам"ять Кобзаря

Переглядів: 477

9 березня, в день народження Т.Г.Шевченка, біля погруддя поета в Новгородці відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, селищний голова Олександр Сириця, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, заступник військового комісара Олександр Задорожний,  учнівська молодь та громадськість селища.

Виступаючи перед присутніми голова районної ради  відзначив, що вся творчість поета завжди була і залишається надзвичайно актуальною і, як ніколи тісно, переплітається з нашим сьогоденням. Його думи, заповіти та полум’яні слова є своєрідним орієнтиром та дороговказом для нас, тому що вони сповнені любові до рідної землі, прагнення зробити життя українців гідним і достойним, пронизані ідеями свободи, соборності та єдності.

Проникливо читали вірші Великого Кобзаря та авторські поезії вихованці будинку дитячої та юнацької творчості Владислав Ляшенко, Вєроніка Краснюк, Георгій Четвертак, Віталій Ніколаєнко, члени літературного клубу «Світоч»  Іван Орел і Василь Ященко та ведучий Олександр Шевченко.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника поету.

« повернутися до списку новин