Новгородківська районна рада

Новини культурного життя району

Переглядів: 347

Багата талантами наша маленька Батьківщина - Новгородківщина - часточка щедрої української землі. Однією з яскравих зірок в сузір’ї талантів Новгородківщини є Лариса Георгіївна Зоріна – Відмінник освіти України, Член національної спілки майстрів народного мистецтва заслужений майстер народної творчості.

Сьогодні пані Лариса  святкує свій ювілейний День народження.

З цієї нагоди у музеї Історії Новгородківського району було відкрито  виставку - ювілей «Веселковий розмай Лариси Зоріної».

Привітати ювілярку, насолодитись її творчістю та висловити свої слова вдячності та захоплення до закладу прибули голова районної ради Олександр Горбенко, голова районної державної адміністрації Олександр Антоненко, працівники районних закладів культури.

Всі вони  бажали їй міцного здоров'я, родинного щастя, миру й благополуччя,  творчого натхнення та довгих, плідних на здобутки років, підкорення нових вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці нашого народу, дякували   їй за прекрасні роботи, за активну громадську позицію в культурному житті Новгородківської громади.     

     

По закінченню урочистого привітання голова ради та голова  райдержадміністрації відвідали пересувну  виставку «Тріумф людини, мешканці України, які пройшли нацистські концтабори», приурочену до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  переглянули  роботи молодого фотографа Юлії Антонюк в рамках її першої виставки « У всьому побачити красу» та  проінспектували хід підготовки до презентації Новгородківщини на Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО ».

 « повернутися до списку новин