Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Спорт – краса, здоров’я, сила!

Переглядів: 225

10 вересня на районному стадіоні «Колос» відбулися урочисті заходи до Дня фізичної культури і спорту. Вітали спортивну громадськість Новгородківщини з професійним святом голова районної ради Олександр Горбенко, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок, начальник відділу освіти РДА Лідія Остапчук, голова районної організації ветеранів, ветеран спорту Іван Орел. Вони  побажали усім жителям району, хто активно займається фізичною культурою та спортом, міцного здоров’я і нових спортивних перемог.

        За сумлінну працю, високу результативність у роботі, високі спортивні досягнення та значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту району грамоти райдержадміністрації і районної ради були вручені тренеру-викладачу з велоспорту Анатолію Алєксєєву, вихованцям спортивно-патріотичного клубу «Егіда» Єгору Демочку та Яні Надейко, вихованцю велоклубу Євгену Хильченку.

        Понад 120 спортсменів різного віку взяли участь в сільських спортивних іграх серед всіх верств населення Новгородківського району, присвячених Дню фізичної культури та спорту. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього.  

« повернутися до списку новин