Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сесія районної ради

Переглядів: 301

Сьогодні 22 березня відбулася чергова 29 сесія Новгородківської районної ради.

Депутати підтримали проект рішення про внесення змін до районної цільової програми «Доступна медицина» на 2019-2020 роки із загальним обсягом фінансування 4376,0 грн. Ці кошти плануються спрямувати на фінансову підтримку комунальному  некомерційному  підприємству Новгородківської  районної  ради “ Центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Також депутати підтримали, погоджений раніше постійними комісіями ради, проект рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, збільшивши його видаткову  частину на 13217545 грн., в тому числі,  за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду бюджету в розмірі 13186134 грн. (Інформація щодо напрямків спрямування цих коштів наведена в розділі “Новини” від 04 березня 2019 року).

Районна рада достроково припинила повноваження депутата Новгородківської районної ради сьомого  скликання  Робейка Сергія Івановича у зв’язку з особистою заявою про складання ним депутатських  повноважень.

Проект рішення  про підняття прапору національно-визвольної боротьби українського народу  не набрав необхідної для його прийняття кількості голосів.  За нього проголосували десять з сімнадцяти присутніх депутатів.

« повернутися до списку новин