Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Шістнадцята сесія районної ради

Переглядів: 236

   29 вересня 2017 року відбулася шістнадцята сесія Новгородківської районної ради сьомого скликання. З 23 депутатів на сесію прибуло 17 депутатів, було розглянуто 9 питань порядку денного, рішення з яких прийнято одноголосно.

  Депутати заслухали та обговорили інформацію про виконання програми економічного і соціального розвитку Новгородківського району на 2017 рік за І півріччя 2017 року,  з якою виступила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Світлана Кумпан, підтримали пропозицію про внесення  змін  до  районної  програми  соціальної  підтримки  сімей  загиблих  учасників  антитерористичної  операції,  військовослужбовців  і  поранених  учасників  АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2017 рік, про які інформувала начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Гук.  Проекти рішень про виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей в Новгородківському районі на 2014 – 2017 роки та програми будівництва (придбання) доступного житла у Новгородківському районі на 2011-2017 роки затверджено без обговорення.

    Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Доходи районного бюджету за І півріччя 2017 року склали 78154551,15 грн., видатки - 78981786,97 грн. Проектом рішення про внесення змін передбачається збільшити видатки районного бюджету на 53,0 тис. грн. за рахунок залучення вільного залишку коштів, з них 40,0 тис. грн. -  для фінансування заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет (придбання інсуліну), 13,0 тис. грн. - для встановлення надгробного пам’ятника загиблому  учаснику АТО.

  Депутати призначили Захожого Євгенія Миколайовича на посаду директора комунальної організації (установи, закладу) Новгородківської районної ради дитячо-юнацької спортивної школи ”Колос”.

    Депутат районної ради Ірина Горбатко внесла депутатські запити до Новгородківської селищної ради та до Новгородківського дорожньо-ремонтного  пункту  філії Кіровоградського райавтодору ДП «Кіровгрдський облавтодор» щодо оснащення засобами технічного регулювання руху ділянки траси національного значення Кропивницький – Запоріжжя та відрізків вулиць селища, які прилягають до неї.

« повернутися до списку новин