Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

До 30 - ої річниці від дня створення Організації ветеранів України

Переглядів: 195

У вівторок, 14 лютого, голова районної ради Олександр Горбенко взяв участь в розширеній нараді з питань відзначення в районі 30 - ої річниці від дня створення Організації ветеранів України.

 На початку наради із звітом про роботу районної організації ветеранів України за 2016 рік перед присутніми виступив голова організації Іван Орел.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок ознайомила учасників наради з переліком районних заходів щодо вшанування цієї найчисельнішої громадської організації району.

Присутні на нараді керівники місцевого сектору Пенсійного фонду, територіального центру соціальної допомоги, центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, структурних підрозділів райдержадміністрації  надали відповіді на запитання, які хвилюють ветеранів, ознайомили їх з ходом реформування галузей.

Після обговорення керівники первинних організацій та сільські голови підтримали запропонований спільний план дій щодо підготовки та відзначення в районі урочистих заходів.

« повернутися до списку новин