Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Звіт прокуратури на сесії районної ради

Переглядів: 229

Інформація Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2016 рік

Упродовж 2016 року діяльність органів прокуратури здійснювалась в умовах реформування органів прокуратури, системного реформування правоохоронних органів.

Характеризуючи стан злочинності в районі в минулому році необхідно відзначити його деяке зростання. Так, упродовж 12 місяців 2016 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 282 кримінальних правопорушення, що більше на 10,6%, ніж за аналогічний період минулого року (255 у 2015 році). Вказане зростання відбулось в цілому за рахунок збільшення кількості злочинів проти власності: на 14,6% збільшилась кількість крадіжок, на 33,3% - шахрайств, на 100% самовільних занять земельних ділянок. Разом із тим, зменшилась кількість грабежів. В минулому році зареєстровано 5 випадків незаконного заволодіння транспортними засобами (3 у 2015 році).

Серед позитивних тенденцій необхідно відмітити зменшення фактів незаконного поводження із зброєю, а також кримінальних правопорушень, пов’язаних із обігом наркотичних речовин.

До суду направлено 106 кримінальних проваджень, розслідуваних Новгородківським відділенням поліції, з них:

  • з угодою про примирення – 4
  • з угодою про визнання винуватості – 4
  • відносно неповнолітніх -11.

Прокуратурою забезпечено державне обвинувачення в суді у 136 кримінальних проваджень судами першої інстанції, з них:

  • у підготовчому засіданні – 28
  • у судовому провадженні з ухваленням вироку – 63
  • у розгляді судом питань, пов’язаних з виконанням вироків - 37.

Протягом 2016 року складено та скеровано до суду 2 протоколи про адміністративні-правопорушення відносно працівників органів місцевого самоврядування. За результатом розгляду осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

За минулий рік до Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури надійшло 58 звернень громадян, з них 25 направлено за належністю, 31 вирішено по суті, 2 повернуто заявникам.

« повернутися до списку новин