Новгородківська районна рада

Шановні жителі Новгородківського району!

Переглядів: 171

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, силу і витривалість, він загартовує характер і волю.

В цей день висловлюю слова щирої вдячності всім тим, хто трудиться в   сфері фізичної культури, хто вносить свій внесок у розвиток  спорту району, прославляє його своїми перемогами.

Своїми спортивними досягненнями, наполегливою працею ви не просто зберігаєте і примножуєте славні спортивні традиції, а й служите позитивним прикладом для наслідування, пропагуєте здоровий спосіб життя та сприяєте зміцненню суспільних цінностей.

Бажаю тренерам і наставникам талановитих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів, спортсменам - наполегливості, наснаги й удачі для підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!« повернутися до списку новин