Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

На минулому тижні

Переглядів: 304

        В понеділок 25 лютого голова Новгородківської районної ради Олександр Горбенко побував у селі Куцівка, де зустрівся з керівництвом Куцівської  сільської ради. Одним з питань, що обговорювалось під час  зустрічі, було питання про необхідність вжиття  термінових заходів по збереженню від руйнування транзитним великоваговим  транспортом вуличної мережі села. На даний час сільською радою замовлено відповідні знаки обмежувального характеру, погоджено з обласними службами схему їх розташування. Роботу планують виконати в березні поточного року. Крім цього, головою районної ради підготовлено та направлено до керівництва Кіровоградоблавтодору листа щодо сприяння відновленню аварійної ділянки автодороги, що проходить через населений пункт, та включення  цих  робіт  до переліку першочергових.

Того ж дня голова ради зустрівся з Григорієм Болілим директором Новгородківського гранітного кар’єру та передав йому лист-клопотання про виділення дорожніх матеріалів для проведення  в сільських радах ремонтних робіт вуличної мережі.

        У вівторок відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. Депутати попередньо погодили порядок денний 28 сесії Новгородківської районної ради, проект рішення щодо розподілу вільного залишку коштів районного бюджету.

      Наступного дня керівники району взяли участь в сесії районного парламенту дітей, привітали молодих парламентарів з початком їх роботи, побажали їм бути успішними у навчанні та подальшій  громадській діяльності, запропонували розробку спільних проектів та їх підтримку з боку районної влади.

     В четвер 28 лютого голова районної ради  Олександр Горбенко взяв участь в засіданні “Ради регіонального розвитку” Кіровоградської області за участі Президента України Петра Порошенка.

         1 березня  в сесійній залі районної  ради відбулася чергова 28 сесія Новгородківської районної ради.

На порядок денний  виносились питання: звіт голови районної ради, інформація Новгородківського відділу Олександрійської  місцевої прокуратури, яку довів до відома депутатів та присутніх Сергій Поліщук виконуючий обо’язки прокурора Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури.

Депутати розглянули звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та про внесення змін до рішення сесії районної ради про районний бюджет на 2018 рік.

Було затверджено ряд цільових програм, а саме: програму розвитку малого та середнього підприємства, районну програму протидії злочинності, району  програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, програму підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих повноважень.

Внесені  зміни деяких  діючих районних програм.

 

« повернутися до списку новин