Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Серпнева конференція

Переглядів: 263

31 серпня відбулася чергова районна освітянська конференція -  традиційний для цього періоду організаційний захід, проведений відділом освіти районної державної адміністрації. Після вітальних виступів дошкільнят начальник відділу освіти Лідія Остапчук провела детальний аналіз роботи освітянської галузі району за 2015-2016 навчальний рік та визначила завдання і напрями роботи педагогічних працівників району  щодо підвищення якості навчально-виховного процесу у 2016-2017 навчальному році. 

Вітальні слова прозвучали і від голови  районної державної адміністрації Андрія Кочерги. Разом із керуючою справами виконавчого апарату Новгородківської районної ради Світланою Ісаєвою він вручив вчителям, учні яких вибороли призові місця на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсі науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та творчих конкурсах, районну педагогічну премію імені П.Ф.Козуля. Такою ж премією були нагороджені і колективи Верблюзького та Білозернівського навчально-виховних комплексів.

Відзначені також і заклади освіти, які стали кращими у підготовці до нового навчального року, кращі педагоги  Новгородківщини та ветерани вчительської справи.

« повернутися до списку новин