Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Коротко про події дня

Переглядів: 182

Сьогодні відбулася колегія Новгородківської райдержадміністрації, на якій підведено підсумки опалювального сезону 2016/2017 років та визначено завдання по підготовці до майбутнього опалювального сезону, про організацію харчування у навчальних закладах району та про роботу служб району щодо соціального захисту прав та інтересів дітей. В роботі колегії взяв участь голова районної ради Олександр Горбенко.

 Об 1100 годині сільські голови району прийняли участь в он-лайн нараді, яку проводив Департамент регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації. Тема наради «Актуальні питання розроблення містобудівної документації та проведення експертизи проектів».

Після наради голова районної ради Олександр Горбенко зустрівся з секретарем Новоандріївської сільської ради Марією Єфімовою та обговорив разом з нею питання підготовки проведення виборів Новоандріївської сільського голови, святкування 72–ої  річниці Перемоги над фашизмом, ремонту доріг населених пунктів сільської ради.

О 1400  годині заступник голови районної ради Віктор Криворучко взяв участь в роботі редакційної колегії районної газети, на якій розглянуто питання про коригування тарифів на платні послуги газети, зокрема, погоджено можливість розміщення органами державної виконавчої влади щокварталу одноразово безкоштовної інформації на сторінках газети в обсязі до 100 см2.

« повернутися до списку новин