Новгородківська районна рада

Тридцять перша сесія районної ради

Переглядів: 453

У п’ятницю, 09 серпня 2019 року, відбулася чергова тридцять перша сесія Новгородківської районної ради.

Депутати підтримали проекти рішень  щодо створення комунального закладу «Інклюзивно – ресурсний центр» Новгородківської районної ради Кіровоградської області,   щодо внесення змін до районного бюджету  з урахуванням виділення коштів на співфінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 169110,00 грн.  та затвердили порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію проектів та заходів.

У зв’язку з припиненням в 2018/2019 році навчального процесу,  депутати прийняли рішення про ліквідацію Спасівської філії комунального закладу  «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, виключивши із запропонованого проекту пункти щодо передачі її майна у комунальну власність Спасівській територіальній громаді.

Урахувавши лист Новгородківського селищного голови Олександра Сириці щодо намірів селищної ради по припиненню діяльності Великочечеліївського дитячого садка, прийнято рішення про внесення змін до Положення Великочечеліївської філії комунального закладу «Новгородківський  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», якими додатково на даний заклад покладено функції  дошкільного закладу.

Внісши зміни до Положень про Білозернівську, Вершино- Кам’янську, Петрокорбівську та Тарасівську філії, депутати, одночасно, не підтримали запропоновані в проектах пункти щодо пониження їх ступеню. Аналогічні рішення по Митрофанівській та Новоандріївській  філіях не знайшли підтримку депутатського корпусу.

Крім цього депутати затвердили нові редакції статутів опорних закладів освіти Новгородківського району та передали частину комунального майна в оперативне управління.« повернутися до списку новин