Новгородківська районна рада

Засідання постійної комісії

Переглядів: 377

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань діяльності соціальної сфери, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, яке провів її голова Павло Коритько.

З інформацією про перспективи перетворення комунального закладу «Новгородківський районний центр первинної   медико-санітарної допомоги  Новгородківської районної ради» у комунальне некомерційне підприємство Новгородківської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» виступила головний лікар РЦПМСД, депутат районної ради Наталія Жук. Дане питання заплановано до розгляду на сесії районної ради в зв’язку з проведенням в країні реформи медичної галузі. Попередній його розгляд показав, що не на всі питання, які виникають в результаті реформування цього медичного закладу, наразі є чітка відповідь і чіткий алгоритм дій. Рішення буде залежати від позиції більшості депутатів районної ради.

Також присутні заслухали і обговорили інформацію директора комунального закладу «Новгородківський районний будинок культури» Олександра Шевченка про роботу з молоддю та сприяння організації її дозвілля. Присутні дійшли згоди щодо необхідності відновлення роботи літнього танцювального майданчика біля районного будинку культури і, за інформацією завідувача сектору культури та туризму районної державної адміністрації Лілії Бойко, з 1 червня дискотека для молоді відновить свою роботу.

Гостями на засіданні комісії були молодші колеги депутатів - представники районного парламенту дітей, які взяли активну участь в обговоренні останнього питання.  

Після засідання комісії голова районної ради Олександр Горбенко поспілкувався з представниками районного парламенту дітей на чолі з його куратором Валентиною Чалою щодо подальшої співпраці та участі дітей у вирішенні питань відпочинку жителів селища. « повернутися до списку новин