Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Засідання постійних комісій

Переглядів: 432

19 вересня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому депутати попередньо погодили порядок денний та проекти рішень з питань двадцять третьої сесії районної ради. Всього заплановано до розгляду 18 питань.

      Інформації Новгородківського відділення поліції Долинського відділу поліції  про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території, про стан виконання програми економічного і соціально розвитку Новгородківського району на 2018 рік за І півріччя 2018 року та про стан виконання районної програми «Питна вода Новгородківського району» (до 2020 року) запропоновано заслухати безпосередньо на сесії районної ради.

         Депутати заслухали та обговорили інформацію про стан виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей в Новгородківському районі на 2018 – 2022 роки та про внесення змін до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району у 2018 році, з якими ознайомила присутніх начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Гук.

        Про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та про внесення  змін  до районного бюджету на 2018 рік щодо збільшення видатків районного бюджету за рахунок залучення частини вільного залишку, що склався станом на 01 січня 2018 року та їх розподілу інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Депутати висловили свої пропозиції та зауваження стосовно даної інформації.

          За попереднім погодженням проектів рішень, на сесії буде розглянуто   6 питань, що стосуються комунальної власності, 3 питання щодо затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку  земельних ділянок  та 2 звернення до Верховної Ради України.

« повернутися до списку новин