Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Свято “ Першого дзвоника”

Переглядів: 210

Сьогодні, 2 вересня, у Комунальному  закладі «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради відбулося свято “Першого дзвоника”. Для першокласників і старшокласників цей день є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього, для одних, починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до  знань, для других -  це останній завершальний період навчання перед вступом у самостійне життя.

На урочисту лінійку до учнів, вчителів та батьків завітали  голова районної ради Олександр Горбенко та Новгородківський селищний голова Олександр Сириця. Вони привітали всю шкільну спільноту зі святом,  побажали школярам приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам - старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.

Завершилася офіційна частина покладанням квітів до меморіальних дошок загиблих  воїнів АТО.

Продовжилося свято танцями та піснями, якими усіх присутніх вітали старші учні школи. Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників та їх класних керівників.

За давньою традицією, навчальний рік розпочали з першого дзвоника, який пролунав у руках найстаршого учня та наймолодшої учениці школи.

І на завершення лінійки, школярі  вирушили по шкільних локаціях, а потім -  на перший урок.

« повернутися до списку новин