Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГОЛОВИ РАДИ

Переглядів: 187

Вчора,  13 грудня, голова районної ради Олександр Горбенко провів особистий прийом громадян Новоандріївської сільської ради. Переважна більшість питань з якими звертались місцеві жителі стосувались пенсійного забезпечення, нарахування і виплати субсидій за житлово-комунальні послуги, забезпечення стабільної роботи об’єктів соціальної сфери. Разом з ним особистий прийом громадян проводила Наталія Панасюк завідувач Новгородківського сектору обслуговування громадян Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області.

По завершенню прийому  голова ради зустрівся з депутатом районної ради, головою ФГ «Плов» Віктором Пасічним, працівниками ПСП «ТопАгро», передав завідуючій їдальнею  даного підприємства Аллі Люшіній продукти харчування   для військовослужбовців  В/Ч А-1736, які проходять військову підготовку  на полігоні поблизу села , поспілкувався з робочих питань  з завідувачем сільської бібліотеки-філії, вручив Новоандріївському сільському голові Марії Єфімовій відзнаку  районної ради   - Грамоту  з нагоди Дня місцевого самоврядування та Міжнародного дня волонтера.

Редактор видавничо-інформаційного центру «Новгородківські вісті»  Ольга Лісова, яка теж з головою ради перебувала  в селі з метою  проведення роботи по передплаті районки на наступний рік, зустрілася з рядом місцевих колективів, взяла інтерв’ю у місцевих жителів  для напрацювання матеріалів  для  її наступного номеру.

« повернутися до списку новин