Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

День Гідності та Свободи

Переглядів: 277

21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини. Українці, як свідчать героїчні сторінки історії, ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності, бо вони свято бережуть традиції визвольної боротьби волелюбних предків, зцементовані кров?ю полеглих героїв.

21 листопада 2017 року на Алеї Пам’яті в смт Новгородка делегація у складі керівників району та селища поклали квіти до пам’ятних знаків учасникам АТО - нашим односельцям Агапову О. Л. та Новаку В. В. Пам’ять загиблих за свободу і незалежність України було вшановано хвилиною мовчання.

Також цього дня у центральній районній бібліотеці відбулася година пам’яті «Їм у віках судилося безсмертя», на яку були запрошені голова районної ради Олександр Горбенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини Лілія Бойко, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, учні 10- Б класу Новгородківського НВК (класний керівник Л. М. Потапова), члени літературного клубу «Світоч». Захід було підготовлено та проведено працівниками бібліотеки, для користувачів також обладнано книжково-ілюстративну виставку «За честь, за долю, за українську волю». Члени літературного клубу «Світоч» прочитали свої вірші, присвячені Україні, рідній Новгородківщині та боротьбі українського народу за свою свободу і незалежність.

« повернутися до списку новин