Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

На захисті української державності

Переглядів: 278

06 грудня 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера, в яких взяли участь  голова районної ради Олександр Горбенко та голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга. Керівники району щиро привітали військовослужбовців з професійним святом, побажали  сил, здоров’я, впевненості й витримки тим, хто боронить кордони нашої держави, подякували волонтерам за їх допомогу захисникам України.

З нагоди свята було відзначено військовослужбовців Новгородківського районного військового комісаріату: Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради - начальника служби захисту інформації Цуркана Олега Сергійовича, грамотами районної державної адміністрації і районної ради - начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Гончарука Сергія Володимировича та заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Чернікова Євгенія Євгенійовича.

Також грамотою районної державної адміністрації і районної ради з нагоди Міжнародного дня волонтера нагороджено ветерана праці смт Новгородка Чобан Марію Миколаївну.

Завершилися урочистості музичними вітаннями працівників культури та аматорів народного мистецтва.

« повернутися до списку новин