Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Двадцята сесія районної ради

Переглядів: 458

        30 березня 2018 року відбулася двадцята сесія районної ради сьомого скликання. З 23 депутатів на сесію прибуло 17 депутатів, було розглянуто 26 питань порядку денного.

         Депутати взяли до відома звіт голови районної ради Олександра Горбенка, інформацію Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Новгородківського району, з якою виступив перед присутніми прокурор Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури в Кіровоградській області, радник юстиції Сергій Поліщук,  та інформацію про стан виконання районної програми цивільного захисту Новгородківського району на 2016-2020 роки, також одноголосно підтримали внесення змін до даної програми, затвердили програму розвитку агропромислового комплексу Новгородківського району на 2018 – 2023 роки, районну програму виведення топкових загальноосвітніх навчальних закладів району з прибудов на 2018-2025  роки та звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік по доходах в сумі 150504294,83 грн., по видатках в сумі 143434033,39 грн.

           Про внесення  змін  до рішення сесії районної  ради  від 22 грудня 2017 року №238 «Про районний бюджет на 2018 рік» інформувала присутніх начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Більшістю голосів депутатів районної ради затверджено збільшення видатків районного бюджету на 12057695,54 грн., в тому числі за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету в сумі 12038309,00 грн. (в т. ч. за рахунок залишку освітньої субвенції – 1554815,00 грн. та додаткової дотації – 277313,62 грн.) та за рахунок залишку коштів спеціального фонду районного бюджету в сумі 19386,54 грн. (в т. ч. за рахунок залишку освітньої субвенції – 16087,21 грн.).

          Депутати затвердили зміни до тарифів на платні послуги, що надаються комунальними закладами Новгородківської районної ради, зокрема, розширено та незначною мірою підвищено перелік послуг, що надають центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей, міська та сільські бібліотеки-філії.

        На сесії також затверджено Порядок подання та розгляду електронних петицій. Відтепер громадяни можуть звернутись з електронними петиціями через офіційний веб-сайт Новгородківської районної ради або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції. Відповідно до затвердженого положення, петиції повинні стосуватись питань, які відносяться до повноважень та компетенції районної ради, для її створення автор (ініціатор) заповнює спеціальну форму на офіційному веб-сайті районної ради або веб-сайті громадського об’єднання, а розглядається петиція за умови збору на її підтримку не менше як 50 підписів громадян протягом не більше одного місяця з дня оприлюднення петиції.  В зв’язку з цим також внесено зміни до Регламенту Новгородківської районної ради сьомого скликання, який доповнили пунктом, що визначає необхідність скликання сесії ради для розгляду електронної петиції, що набрала необхідну кількість підписів.

         Депутати затвердили 11 рішень про встановлення нижчого розміру орендної плати районній державній адміністрації, її структурним підрозділам, комунальним установам та військовому комісаріату за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селища  району.

  Рішеннями сесії встановлено межі села Новоандріївка Новоандріївської сільської ради згідно з проектом землеустрою площею 470,3814 га, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,9295 га, що надана в оренду ПАТ «Кіровоградграніт» під розміщення кар’єру по видобутку граніту на території Новгородківської селищної ради, затверджено розпорядження голови Новгородківської районної ради від  01 лютого 2018 року №7-гр «Про зняття з контролю рішень сесій Новгородківської районної ради».

           Депутати задовольнили особисту заяву Пасічного Анатолія Миколайовича та достроково припинили його повноваження як депутата Новгородківської районної ради сьомого скликання.

           Більш детальну інформацію щодо прийнятих рішень буде розміщено на сайті районної ради найближчим часом.

« повернутися до списку новин