Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Відголоски свята

Переглядів: 157

Запобігти. Врятувати. Допомогти.     

        16 вересня 2016 року в Державній пожежно-рятувальній частині ДСНС відбулося урочисте зібрання з нагоди 20-ої річниці відзначення Дня рятівника та 175-ої річниці створення пожежної охорони Кіровоградщини.

        Перед особовим складом з привітанням виступив начальник районного сектору управління ДСНС Роман Малюта. Він подякував всім працівникам, колегам за вірність обов’язку, постійну готовність до боротьби з незваним лихом та побажав особовому складу, ветеранам служби  міцного здоров’я, щастя, благополуччя і якомога менше тривожних викликів. Роман Васильович висловив слова подяки за підтримку райдержадміністрації та районній раді, адже на фінансування заходів програми цивільного захисту населення у 2016 році виділено більше 53 тисяч гривень.  

         Привітали рятівників і почесні гості: перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк, заступник голови районної ради Віктор Криворучко, селищний голова Олександр Сириця. Відзнаки райдержадміністрації та районної ради за нелегку і відповідальну службу вручили Роману Явдощуку, Жану Єнакі, Антону Потапову, Сергію Білошистому, Олександру Барану, Світлані Черновій, Юрію Писаренку, Ігорю Петліну та Наталії Єнакі. Грамотами селищної ради нагороджено Валентина Дорошка, Миколу Суркова, Леоніда Салогуба та Романа Глобу.  

 

 

« повернутися до списку новин