Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

День рятівника

Переглядів: 212

17 вересня Україна відзначила свято мужніх та сильних духом людей – День рятівника. Напередодні, 15 вересня, новгородківські рятівники провели урочисті заходи з нагоди професійного свята. Виступаючи перед особовим складом підрозділу,  начальник Новгородківського РС УДСНС України в Кіровоградській  області  Роман Малюта відзначив, що впродовж року діяльність підрозділу була спрямована на забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, їх запобігання і вчасного реагування. За його словами, станом на 15 вересня 2017 року на території  району виникло 62 надвичайних події, з них 30 пожеж. Завдяки належній службовій та професійній підготовці особового складу за перше півріччя 2017 року підрозділ 27 ДПРЧ У ДСНС за результатами роботи посів 4 місце в області.  Роман Васильович подякував за відповідальну і сумлінну працю всім співробітникам і побажав їм успіхів, добра, міцного здоров’я, родинного щастя і мирного неба.                                              

 З професійним святом рятівників завітали привітати: голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, заступник голови районної ради Віктор Криворучко, селищний голова Олександр Сириця, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, т.в.о. начальника районного відділення поліції  Віталій Осієвський. Гості побажали  рятівникам миру, добрих робочих днів та сухих рукавів. Не обійшлося цього дня  без подарунків – керівництво району передало придбані за кошти районного бюджету в сумі 42 тисячі гривень бойовий одяг та спорядження.  Від народного депутата України Олеся Довгого Подякою Верховної ради  нагороджено колектив підрозділу пожежної частини.

Окрім привітань, рятівників, які проявили особливу мужність та високі показники у роботі за рік було заохочено відзнаками та нагородами.

По закінченні урочистостей всі присутні мали змогу оглянути подарований бойовий одяг та спорядення.

 

 

« повернутися до списку новин