Новгородківська районна рада

Святкували день села

Переглядів: 426

           5 жовтня 2018 року жителі та гості села Тарасівки відзначили 100-річчя заснування рідного села.

          Ведучі свята Людмила та Сергій Кісілі розповіли про історію села та про своїх працьовитих односельців. Теплі слова привітань та побажань прозвучали від  Тарасівського  сільського голови  Олександра Ярижка. Він подякував жителям села за підтримку та за щоденну плідну сумлінну працю. Привітали жителів села Тарасівки голова районної ради  Олександр Горбенко та голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга. Вони вручили подяки районної державної адміністрації та районної ради і пам’ятні сувеніри ветеранам праці, жителям Тарасівки Миколі Петровичу Сагайдаку, Миколі Миколайовичу Верещагіну та Марії Марківні Чорненко.

         Цього дня було вшановано теплими щирими словами, квітами і подарунками  найстарших – Марію Антонівну Сердюк (97 років) та Ганну Дем’янівну Фоменко (90 років)  і наймолодшу – Софійку Даніченко, жителів села.  Також подарунками і квітами вітали  подружжя,  які відзначили золоте і срібні весілля, односельців – воїнів антитерористичної операції на сході України, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідатора ЧАЕС, односельців, які цього року пішли на заслужений відпочинок, вчителів-пенсіонерів, майстринь декоративно-ужиткового мистецтва, учасників художньої самодіяльності, юних аматорів, іменинницю, яка цього дня святкували день народження та  ювілярів року.

       Підготовлена працівниками та аматорами сільського будинку культури (директор Світлана Плахтій, художній керівник Ірина Попова) святкова концертна програма додала приємного гарного настрою присутнім. Розвагами і сюрпризами для малечі стали величезна надувна гірка, батути, великі повітряні кульки та пригощання солодкою ватою. Ще однією розвагою було зняття із високого стовба призу, за яким з молодечою козацькою спритністю вилазили місцеві парубки. 

         Після урочистостей та концертної програми всі охочі куштували смачні страви, які готували та вправно подавали сільські активісти. Святом залишились задоволені усі. Громада села щиро дякувала Тарасівській сільській раді та місцевим сільгосптоваровиробникам, всім організаторам дійства.« повернутися до списку новин