Новгородківська районна рада

На минулому тижні

Переглядів: 307

В понеділок 21 січня голова районної ради Олександр Горбенко взяв участь в он-лайн нараді з питань розвитку професійно – технічної освіти області під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка.

Того ж дня відбулася ще одна така нарада, темою якої було питання подальшої реалізації реформи децентралізації. За результатами наради, присутнім на ній сільським головам району, запропоновано внести пропозиції щодо бачення моделі об’єднання громад на рівні нашого району.   

 

У вівторок  29 січня заступником голови районної ради, головою конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад  у виконавчому апараті  районної ради Віктором Крироручком було проведено  підсумкове засідання комісії на якій визначено переможця  конкурсу на посаду провідного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

 

В середу голова районної ради відвідав виставку – пам'ять «Нам не забути славу Крут», розміщену в приміщенні районної бібліотеки. Разом з керівником Новгородківської центральної бібліотечної системи Валентиною Григір він обговорив питання напрацювання та подання пропозицій щодо додаткового фінансування бібліотек району.

Такі пропозиції, зокрема, щодо придбання нової книжкової продукції сучасних українських авторів та класиків світової літератури 1 лютого подані до районної ради та будуть розглянуті на наступному засіданні постійних комісій.

 

31 січня головою районної ради Олександром Горбенком проведено виїзний прийом громадян у с. Вершино – Кам"янка. Питання, з якими зверталися до нього жителі села, стосувались спільного водокористування ставками, розміщеними в межах населеного пункту, ремонту водопровідних мереж та доріг села, створення додаткових умов для забезпечення ефективної роботи працівників культури та медичного закладу села, можливості отримання «теплих кредитів» для проведення робіт по утепленню житлових будинків. Як і під час попереднього особистого прийому в с. Новоандріївці, головою ради залучено до поїздки та консультування  населення завідуючу місцевим сектором ПФУ Наталію Панасюк, яка надала вичерпні відповіді пенсіонерам з питань, що їх хвилювали.

 

В п’ятницю головою районної ради дано доручення щодо розгляду на засіданні профільної комісії електронної петиції, ініційованої жителем селища, учасником АТО Богданом Кляцьким. Засідання з питання можливості запровадження підняття червоно – чорного прапору біля приміщення районної ради та приміщень інших комунальних закладів району заплановане на 5 лютого.          « повернутися до списку новин