Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

До Дня захисника Вітчизни

Переглядів: 370

         12 жовтня 2018 року в селищі Новгородка відбулися заходи з нагоди Дня захисника Вітчизни, які розпочалися покладанням квітів до меморіальних дошок та могил воїнів АТО Олександра Агапова і Василя Новака, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та Меморіалу Слави загиблих воїнів у Другій Світовій війні. Вшанували пам’ять захисників Вітчизни керівники району та селища, військовослужбовці та представники громадськості.

         Далі урочистості продовжувались в районному будинку культури. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Олександр Горбенко та голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга. Вони дякували воїнам, які не шкодуючи сил і здоров’я, проявляють мужність і витримку, виборюють право нашого народу на свободу та щасливе життя на рідній землі та вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради.  За проявлену під час виконання бойових завдань по захисту державного суверенітету мужність, відвагу і героїзм грамотами нагороджено учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції в східних регіонах України Сергія Боревича, Петра Головача, Дмитра Каюченка, Володимира Кочубея, Сергія Луценка, Дениса Чорнобривця. За  бездоганну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди свята такими ж грамотами нагороджено спеціалістів районного військового комісаріату Віту Польову, Оксану Тітаренко і Володимира Шкварька.

         Селищний голова Олександр Сириця почесною грамотою з винагородою нагородив захисників України, учасників АТО Віталія Буряка, Олександра Кумпана, Віктора Крицького, Євгенія Нікуліна, Віталія Олійника, Віктора Руденка, Руслана Скочка, Михайла Терпака, службовців районного військового комісаріату Тетяну Сіліч, Валентину Шрам та завідуючу військово-облікового бюро селищної ради Людмилу Чорнобровкіну.

          Традиційно свято завершилось концертною програмою, яку  підготували працівники та аматори клубних закладів району, працівники районного будинку культури. По-дитячому щиро і душевно вітали захисників та козаків Новгородківщини вихованці будинку дитячої та юнацької творчості і дитячої школи мистецтв.

« повернутися до списку новин