Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сесія районної ради

Переглядів: 282

 7 червня 2019 року відбулася чергова тридцята  сесія  районної ради.  Депутатами було розглянуто 11 питань порядку денного.

Перед початком роботи сесії заступник голови районної виборчої комісії Наталія Дзюба оголосила про визнання повноважень наступного за списком кандидата у депутати Новгородківської районної ради від Новгородківської районної партійної організації  ВО «Батьківщина» Мазур Валентини Яківни. 

З інформацією про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Новгородківського району за 2018 рік звітувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації  Світлана Кумпан.

  Депутатами затверджено  звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року. Доходи районного бюджету за цей період склали  35439903,13 грн., в тому числі по загальному фонду 34493794,23 грн., по спеціальному фонду  946108,90 грн., видатки проведено  в сумі 40282430,22 грн., в тому числі по загальному  фонду 37820529,97 грн., по спеціальному фонду 2461900,25 грн.

Про реорганізацію Новгородківської центральної районної лікарні інформував присутніх головний лікар цього закладу Олексій  Нестройний. Прийнятим рішенням передбачається припинити юридичну особу комунальної організації  «Новгородківська центральна районна  лікарня»  шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство Новгородківської районної ради «Новгородківська центральна районна лікарня».

Депутати затвердили  рішення про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства Новгородківської районної ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги», про передачу комунального майна  в оперативне управління комунальному закладу «Новгородківський  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», про передачу комунального майна в оперативне управління, про внесення змін до  районної  програми соціальної підтримки учасників  АТО,  операції  Об’єднаних  сил,  членів  їх сімей, сімей  загиблих  учасників  АТО, операції Об’єднаних  сил,  учасників-добровольців, які  брали  участь  у  захисті  територіальної цілісності  та  державного  суверенітету  на Сході України та вшанування пам’яті загиблих  на 2019  рік. Розробником змін до цієї програми – управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації запропоновано запровадити в 2019 році виплату одноразової допомоги батькам загиблих учасників антитерористичної операції. За пропозицією депутата Тетяни Гордієнко її обсяг складе 5,0 тис. грн.

На сесії було затверджено межі сіл Новоандріївка та  Новомиколаївка .

Проект рішення про підняття прапору національно-визвольної боротьби українського народу не набрав необхідної для його прийняття кількості голосів. 

В кінці сесії депутатом районної ради Олегом Вєтровим було піднято питання щодо ефективного використання твердопаливних котелень загальноосвітніх шкіл та ЦРЛ. Для його вивчення, на вівторок 11 червня, заплановано спільне засідання постійних комісій ради. 

« повернутися до списку новин