Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Вітаємо з перемогою!

Переглядів: 274

 Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», який проводився 20 червня - 1 вересня 2017 року Кіровоградською обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації. 
       Юні читачі бібліотек сіл, селищ і міст області, під час літніх канікул, активно долучилися до творчого конкурсу. Оргкомітет бібліотеки отримав від дітей 11-18 років 120 творів – 71 прозовий і 49 поетичних.  За Умовами конкурсу необхідно було визначити 14 кращих творів у двох вікових категоріях 11-13 і 14-18 років та  7 номінаціях (по одній роботі-переможцю у кожній номінації). 
       Обласне журі розглянуло та визнало кращими 13 робіт, які надіслані до Національної бібліотеки        України для дітей (м. Київ) для участі у другому підсумковому турі Всеукраїнського конкурсу:

У віковій категорії 14-18 років, номінації:
       - «І в кожному із нас уже живе філософ!»  перемогу здобула Красільнікова Наталія, 15 років, смт Новгородка, кращий читач районної бібліотеки для дітей.

  Вітаємо нашу Наталочку з перемогою  та бажаємо успіхів у навчанні і творчості,  і звичайно  – перемоги у всеукраїнському турі.

 

« повернутися до списку новин