Новгородківська районна рада

Святкували День села

Переглядів: 236

24 серпня  мешканці села Куцівка відзначили 155 – ту річницю з Дня заснування  свого рідного села.

Привітати місцевих жителів приїхали гості – керівництво району,  представники громад сіл – сусідів Білозерного, Просторого, Великої Чечеліївки та Верблюжки.

Розпочали урочистий захід ведучі свята Валентина Ящук та Віра Письменна, які  розповіли про історію села та про своїх працьовитих односельців.

До вітального слова запросили голову районної ради  Олександра Горбенка та заступника  голови районної державної адміністрації Тетяну Акусок. Вони  подякували жителям громади за працю, за любов та вірність рідному селу, яке живе завдяки їм – працьовитим і добрим душею людям,  побажали миру, добра і взаємної поваги один до одного.

За багаторічну сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток територіальної громади спільними подяками райдержадміністрації та районної ради і пам’ятними сувенірами нагороджено ветеранів праці  Людмилу Григорівну Широкову і Олексія Івановича Іщенка та колектив Куцівської сільської ради.

Теплі слова привітань та побажань прозвучали від  сільського голови Наталії Лаліменко. Вона подякувала  жителям села за підтримку та за щоденну плідну сумлінну працю, нагородила цінними подарунками   найстаршу жительку Куцівки – Людмилу Григорівну Широкову та  наймолодшого жителя  – Артема Шевчука. 

Подарунки отримали подружжя,  які відзначили золоте і срібні весілля, наймолодша сімейна пара -  Антон і Ліза Вєтрові.

У номінації «Кращий двір» переможцем визнано родини Миколи та Галини Сидорових,  Володимира і Лариси Лісових. Вшановували на святі і багатодітні родини Валерія і Вікторії Кітченків та Сергія і Олени Гришків. 

Цікаву музично – розважальну програму дарували присутнім вокальний колектив «Вербиченька» Білозернівського сільського будинку культури, вихованці Куцівського  дитячого садка «Сонечко» та учні Білозернівського навчального  закладу.

Місцеві майстрині декоративно-прикладного мистецтва демонстрували свої  вироби та вишивки, а сільські господині частували всіх солодощами. Присутні мали змогу переглянути виставку ретро-автомобілів та мотоциклів, яку організували Юрій Степанко і Василь Гаращенко. 

Після урочистостей та концертної програми всі охочі куштували смачні страви, які готували та вправно подавали сільські активісти. Святом залишились задоволені усі. Громада села щиро дякувала Куцівській  сільській раді та місцевим сільгосптоваровиробникам, всім організаторам дійства.« повернутися до списку новин