Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

В минулу п’ятницю

Переглядів: 180

22 вересня –День партизанської слави. З цієї нагоди у п’ятницю відбулося вшанування пам’яті учасників партизанського руху Другої світової війни.

Голова районної ради Олександр Горбенко разом з керівництвом районної ветеранської організації та  головою обласної  ветеранської організації Василем Єфіменком поклали квіти до могили жительки Новгородки, колишньої партизанки  П’ятової Тетяни Андріївни.

 

Цього ж дня  в сесійній залі  районної ради відбулася звітно – виборна конференція районної організації ветеранів.

Делегати прийняли до уваги заяву колишнього голови ветеранської організації Івана Орла щодо припинення його повноважень і шляхом відкритого  голосування обрали нового керівника районної організації ветеранів -  Василя Гринька,його заступником– НаталіюАнтоненко.

На зустрічі, окрім делегатів – членів  громадської організації, в числі гостей були присутні голова районної ради  Олександр Горбенко та голова обласної  ветеранської організації Василь Єфіменко.

Вітаючи новообраного голову, Олександр Горбенко побажав йому успіхів на цій посаді, свою підтримку, відповів на критичні зауваження та пропозиції, що надійшли від делегатів конференції в ході обговорення питань порядку денного.

« повернутися до списку новин