Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Пам’яті великого педагога

Переглядів: 543

         29 березня 2018 року в Новгородківському навчально-виховному комплексі імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулося вшанування видатного педагога, заслуженого вчителя України Павла Федосійовича Козуля з нагоди 100-річчя з дня його народження.

       Павло Федосійович Козуль був директором цього закладу, його знали далеко за межами Новгородківщини. Виходець селянської сім’ї, він проніс через усе своє скромне життя любов до землі і до людей, навчав своїх учнів добру і справедливості. Ті, кому поталанило працювати з Павлом Федосійовичем, назавжди запам’ятали його як справжнього інтелігента, енергійного керівника, творчого педагога і хорошу людину.

         Розпочали захід спогадами про свого директора, мудрого вчителя, скромну та щиру людину колишні учениці Павла Федосійовича, а тепер - начальник відділу освіти Лідія Остапчук та директор Новгородківського НВК Наталія Гаврилюк.

         До присутніх з вітальними словами звернулися голова районної ради Олександр Горбенко та голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга. Вони вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради колективу закладу за збереження традицій та творче впровадження ідей П. Ф. Козуля, професійну майстерність та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

         До педагогів, працівників та учнів закладу з вітаннями звернулися заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок, селищний голова Олександр Сириця, Новомиколаївський сільський голова Володимир Орел, депутат районної ради, керівник агрофірми «Перспектива» Олександр Тарасов, керівник районної філії МАНУ  Марія Ляшенко.

          Помічник народного депутата України Олеся Довгого, випускниця цією школи Ніна Грязнова передала вітання присутнім від народного депутата України Олеся Довгого, поділилася власними спогадами про свого вчителя.

          Ділилися спогадами і присутні на заході люди, яким поталанило працювати поруч з Павлом Федосійовичем, бути його учнями, колегами, друзями. Учні та вчителі закладу ознайомили присутніх із сторінками біографії видатного педагога. Гостям були запропоновані екскурсія шкільним музеєм та документальний фільм про його життя і діяльність.

« повернутися до списку новин