Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сьома сесія районної ради

Переглядів: 257

19 серпня 2016 року відбулася сьома сесія Новгородківської районної ради сьомого скликання. На сесію прибуло 15 депутатів, було розглянуто 9 питань порядку денного.

          Депутати одноголосно затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року та підтримали внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, які представила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Доходи районного бюджету за І півріччя склали всього 56398726,28 грн., в тому числі по загальному фонду - 53501075,94 грн., по спеціальному фонду - 2897650,34 грн., видатки - всього 56394684,39 грн., в тому числі загальний фонд - 54689401,37 грн., спеціальний фонд - 1705283,02 грн. Для фінансування видатків районного бюджету вирішили додатково залучити частину вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2016 року, в сумі 1 987 970,00 грн.

          Депутати затвердили програму підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг  на  2016-2018 роки, метою якої є створення належних умов для надання адміністративних послуг. На оснащення органу державної реєстрації копіювальним та сканувальним обладнанням з районного бюджету виділили 12 тис. грн., а також заслухали та взяли до відома інформацію про стан виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей в Новгородківському районі на 2014-2017 роки.          

        Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Лідія Остапчук інформувала присутніх про перспективи реформування галузі освіти району, зокрема про створення Новгородківського освітнього округу.

         З метою забезпечення рівного доступу учнів до якісної освіти та створення умов для здобуття ними загальної середньої освіти з впровадженням допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів в складі округу передбачено створення 3-х навчально-виховних об'єднань:

        1. Новгородківське навчально-виховне об’єднання «Лідер» Новгородківської районної ради Кіровоградської області з окремими підрозділами (філіями) без статусу юридичної особи, а саме Білозернівська, Вершино-Кам'янська, Митрофанівська, Новгородківська, Великочечеліївська філії.

         2. Новгородківське навчально-виховне об'єднання імені заслуженого вчителя України П.Ф.Козуля Новгородківської районної ради Кіровоградської області з окремими підрозділами (філіями) без статусу юридичної особи, а саме Новоандріївська та Інгуло-Кам'янська філії.

        3. Верблюзьке навчально-виховне об'єднання «Патріот»  Новгородківської районної ради Кіровоградської області з окремим підрозділом (філією) без статусу юридичної особи, а саме Спасівська філія.

         Діючі Тарасівський начально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Петрокорбівський  начально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» ввійшли до складу освітнього округу як відокремлені навчальні заклади.

       Депутати не були одностайними при прийнятті даних рішень, так як вбачають в цьому перспективу закриття окремих шкіл. Але начальник відділу освіти Лідія Остапчук та голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга переконали депутатів у протилежному.

        На виконання рішення п’ятої сесії районної ради та з метою завершення процедури ліквідації Верблюзького НВК депутати затвердили ліквідаційний баланс Верблюзького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та розглянули 2 питання затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

        Перед закриттям сесії голова районної ради Олександр Горбенко звернувся до присутніх з вітальним словом з нагоди 25 річниці Незалежності України.

« повернутися до списку новин