Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Засідання постійної комісії

Переглядів: 264

Сьогодні, 02 серпня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики, яку провів голова комісії  Олексій Нестройний.

Депутати розглянули пропозиції райдержадміністрації щодо  внесення змін до районного бюджету, погодивши виділення коштів на співфінансування  заходів, реалізація яких буде здійснюватись за рахунок субвенції з державного бюджету, та часткового перерозподілу коштів, який ініційовано головними розпорядниками, підтримали проекти рішень про створення комунального закладу «Інклюзивно – ресурсний центр» та про порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію проектів та заходів.  

За результатами розгляду постійна комісія вирішила рекомендувати голові районної ради винести дані  питання на розгляд  сесії районної ради.

Також було розглянуто бюджетні запити комунальної організації Новгородківської районної ради ДЮСШ «Колос»,  КНП «ЦПМСД», Петрокорбівської громади,  Новгородківської ЦРЛ щодо виділення коштів з районного бюджету.   

Депутати заслухали інформацію  начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталії Голобородько щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року та стану використання коштів субвенцій державного бюджету.

В роботі комісії взяв участь голова районної ради Олександр Горбенко.

« повернутися до списку новин