Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сторінка на стадії наповнення.

Шановні волонтери!

Дата створення: 17:04 05.12.2018

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

25 сесія районної ради

Дата створення: 11:42 30.11.2018

Засідання бюджетної комісії

Дата створення: 16:04 27.11.2018

27 листопада під головуванням заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально – економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики Ірини Горбатко відбулося чергове засідання даної комісії. Депутати розглянули двадцять одне питання порядку денного. Зокрема, ними заслухано інформації начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталії Голобородько щодо виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року та використання коштів для реалізації інвестиційних програм та заходів, погоджено проекти рішень районної ради щодо передачі комунального майна в оперативне управління закладів культури району, розглянуто клопотання Новгородківського РС УДСНС щодо виділення коштів районного бюджету на наступний рік. Депутати погодили стартові розміри орендної плати на об’єкти комунальної власності, що пропонуються надати в оренду на умовах конкурсу та проекти рішень ради щодо зменшення розміру орендної плати бюджетним установам району та області, заслухали інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталії Гук про забезпечення пільгових категорій населення послугами залізниці та врахування таких видатків в проекті бюджету на наступний рік.

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 17:16 21.11.2018

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в районному центрі відбулися заходи, присвячені подіям часів революції Гідності та Помаранчевої революції. Учасники заходу вшанували пам'ять полеглих земляків, прийняли участь у концерті – реквіємі, який відбувся в районному будинку культури, познайомилися з матеріалами пересувної виставки, присвяченої подіям української революції 1917 – 1921 років, що діє в районному музею.   

Шановні жителі Новгородківського району !

Дата створення: 10:42 21.11.2018

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президент України Петро Порошенко своїм Указом встановив 21 листопада Днем Гідності та Свободи.

Засідання літературного клубу «Світоч»

Дата створення: 16:39 12.11.2018

10 листопада 2018 року відбулося чергове засідання літературного клубу «Світоч». Приурочене воно було Дню української писемності та мови. Крім членів клубу гостями на зустрічі були мовознавці – знані в районі вчителі - ветерани Євдокія Миколаївна Боса та Валентина Василівна Трохановська, які розповіли про тернистий шлях рідної мови, про її сучасне та майбутнє.

Засідання постійної комісії

Дата створення: 16:33 12.11.2018

В п’ятницю 9 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту та законності. Членами комісії було обговорено депутатське звернення депутата районної ради Віктора Криворучка щодо винесення на сесію районної ради питання про прийняття та направлення до Президента України звернення щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Враховуючи те, що проект рішення з даного питання оприлюднено на сайті районної ради, комісія рекомендувала голові районної ради Олександру Горбенку в порядку, визначеному регламентом районної ради, винести дане питання на сесію, а суб’єкту подання – виступити доповідачем по ньому.

До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата створення: 14:22 09.11.2018

8 листопада 2018 року відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.