Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сторінка на стадії наповнення.

Засідання постійних комісій

Дата створення: 16:52 19.09.2018

19 вересня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому депутати попередньо погодили порядок денний та проекти рішень з питань двадцять третьої сесії районної ради. Всього заплановано до розгляду 18 питань.

День Пенсійного фонду України

Дата створення: 16:50 19.09.2018

    Згідно з планом  проведення Дня Пенсійного фонду України, 19 вересня 2018 року відбулася зустріч завідувача Новгородківського сектору обслуговування громадян Наталії Панасюк з головою Новгородківської районної ради Олександром Горбенком, на якій були обговорені питання подальшої співпраці органів місцевого самоврядування з даним підрозділом пенсійного фонду у сфері пенсійного забезпечення, зокрема, щодо проведення спільних днів прийому керівництва ради та сектору в селах району, продовження співпраці з трудовим архівом та іншими комунальними установами.

До Дня рятівника

Дата створення: 16:37 19.09.2018

17 вересня 2018 року в актовому залі районного сектору управління ДСНС України в Кіровоградській області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника, в яких взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, селищний голова Олександр Сириця. Вони привітали працівників служби цивільного захисту та пожежної охорони району з їх професійним святом та вручили відзнаки районної державної адміністрації та районної ради  кращим працівникам районного сектору управління ДСНС за сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, рішучість, вірність покликанню. 

Засідання постійної комісії

Дата створення: 16:36 11.09.2018

11 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики, яке провів голова комісії Олексій Нестройний.

День фізичної культури і спорту

Дата створення: 11:43 10.09.2018

        8 вересня 2018 року на стадіоні «Колос» в селищі Новгородка відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Шановні жителі Новгородківського району!

Дата створення: 15:57 07.09.2018

  Вітаю вас з Днем фізичної культури та спорту – святом спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Спортивне свято

Дата створення: 16:07 05.09.2018

5 вересня 2018 року відбулося засідання оргкомітету щодо проведення в районі Дня фізичної культури і спорту, в якому взяв участь заступник голови районної ради Віктор Криворучко.

Визначення дати заснування Новгородки

Дата створення: 15:59 05.09.2018

      3 вересня 2018 року в залі засідань Новгородківської селищної ради відбувся круглий стіл щодо встановлення року заснування селища Новгородка. В обговоренні даного питання  взяли участь селищний голова Олександр Сириця,  заступник голови районної ради Віктор Криворучко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, упорядник альманаху «Інгульський степ» Владислав Сердюк,  історик та краєзнавець Сергій Черкас, завідувач сектором культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації Лілія Бойко, працівники музею історії району та районної бібліотеки, громадськість селища.

Повернула музика в юність

Дата створення: 14:05 05.09.2018

      31 серпня 2018 року біля районного будинку культури відбулася спільна задумка керівництва районної та селищної рад – дискотека 80-х.  У виконанні музикантів колишнього вокально-інструментального ансамблю «Імпульс» звучали естрадні та зарубіжні пісні того часу. Десять музикантів виконували композиції, на яких виросло два покоління мешканців району. І хоч вони не всі проживають зараз у селищі, саме цього дня прилетіли до рідного гнізда. Своєю творчістю ділилися Павло та Олександр Бершадські, Олександр Босий, Анатолій Малінський, Юрій Дяченко, Володимир Скрипка, Андрій Ігнат, Сергій Козін, Андрій Пророков, Володимир Тимченко. І хоч у них різні професії – та музика об’єднує їх до цих пір.

Стартував новий навчальний рік

Дата створення: 16:07 03.09.2018

         31 серпня 2018 року в районному будинку культури відбулася традиційна серпнева вчительська конференція. З початком нового навчального року та Днем знань педагогів привітали голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, заступник голови районної ради Віктор Криворучко, начальник відділу освіти Лідія Остапчук та голова райкому профспілки працівників освіти та науки Наталія Квітка. Всі вони побажали вчителям плідного навчального року, успіхів у навчанні та вихованні наших дітей, миру та добра.