Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сторінка на стадії наповнення.

7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата створення: 17:12 05.12.2018

Шановні працівники та ветерани  органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів Новгородківщини!

Дорогі військові, шановні жителі Новгородківщини!

Дата створення: 17:08 05.12.2018

Щиро вітаємо вас зі святом. Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників. 

Шановні волонтери!

Дата створення: 17:04 05.12.2018

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

25 сесія районної ради

Дата створення: 11:42 30.11.2018

Засідання бюджетної комісії

Дата створення: 16:04 27.11.2018

27 листопада під головуванням заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально – економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики Ірини Горбатко відбулося чергове засідання даної комісії. Депутати розглянули двадцять одне питання порядку денного. Зокрема, ними заслухано інформації начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталії Голобородько щодо виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року та використання коштів для реалізації інвестиційних програм та заходів, погоджено проекти рішень районної ради щодо передачі комунального майна в оперативне управління закладів культури району, розглянуто клопотання Новгородківського РС УДСНС щодо виділення коштів районного бюджету на наступний рік. Депутати погодили стартові розміри орендної плати на об’єкти комунальної власності, що пропонуються надати в оренду на умовах конкурсу та проекти рішень ради щодо зменшення розміру орендної плати бюджетним установам району та області, заслухали інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталії Гук про забезпечення пільгових категорій населення послугами залізниці та врахування таких видатків в проекті бюджету на наступний рік.

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 17:16 21.11.2018

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в районному центрі відбулися заходи, присвячені подіям часів революції Гідності та Помаранчевої революції. Учасники заходу вшанували пам'ять полеглих земляків, прийняли участь у концерті – реквіємі, який відбувся в районному будинку культури, познайомилися з матеріалами пересувної виставки, присвяченої подіям української революції 1917 – 1921 років, що діє в районному музею.   

Шановні жителі Новгородківського району !

Дата створення: 10:42 21.11.2018

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президент України Петро Порошенко своїм Указом встановив 21 листопада Днем Гідності та Свободи.

Засідання літературного клубу «Світоч»

Дата створення: 16:39 12.11.2018

10 листопада 2018 року відбулося чергове засідання літературного клубу «Світоч». Приурочене воно було Дню української писемності та мови. Крім членів клубу гостями на зустрічі були мовознавці – знані в районі вчителі - ветерани Євдокія Миколаївна Боса та Валентина Василівна Трохановська, які розповіли про тернистий шлях рідної мови, про її сучасне та майбутнє.