Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сторінка на стадії наповнення.

Шановні жителі Новгородківського району!

Дата створення: 15:57 07.09.2018

  Вітаю вас з Днем фізичної культури та спорту – святом спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Спортивне свято

Дата створення: 16:07 05.09.2018

5 вересня 2018 року відбулося засідання оргкомітету щодо проведення в районі Дня фізичної культури і спорту, в якому взяв участь заступник голови районної ради Віктор Криворучко.

Визначення дати заснування Новгородки

Дата створення: 15:59 05.09.2018

      3 вересня 2018 року в залі засідань Новгородківської селищної ради відбувся круглий стіл щодо встановлення року заснування селища Новгородка. В обговоренні даного питання  взяли участь селищний голова Олександр Сириця,  заступник голови районної ради Віктор Криворучко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, упорядник альманаху «Інгульський степ» Владислав Сердюк,  історик та краєзнавець Сергій Черкас, завідувач сектором культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації Лілія Бойко, працівники музею історії району та районної бібліотеки, громадськість селища.

Повернула музика в юність

Дата створення: 14:05 05.09.2018

      31 серпня 2018 року біля районного будинку культури відбулася спільна задумка керівництва районної та селищної рад – дискотека 80-х.  У виконанні музикантів колишнього вокально-інструментального ансамблю «Імпульс» звучали естрадні та зарубіжні пісні того часу. Десять музикантів виконували композиції, на яких виросло два покоління мешканців району. І хоч вони не всі проживають зараз у селищі, саме цього дня прилетіли до рідного гнізда. Своєю творчістю ділилися Павло та Олександр Бершадські, Олександр Босий, Анатолій Малінський, Юрій Дяченко, Володимир Скрипка, Андрій Ігнат, Сергій Козін, Андрій Пророков, Володимир Тимченко. І хоч у них різні професії – та музика об’єднує їх до цих пір.

Стартував новий навчальний рік

Дата створення: 16:07 03.09.2018

         31 серпня 2018 року в районному будинку культури відбулася традиційна серпнева вчительська конференція. З початком нового навчального року та Днем знань педагогів привітали голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, заступник голови районної ради Віктор Криворучко, начальник відділу освіти Лідія Остапчук та голова райкому профспілки працівників освіти та науки Наталія Квітка. Всі вони побажали вчителям плідного навчального року, успіхів у навчанні та вихованні наших дітей, миру та добра. 

Шановні жителі Новгородківського району!

Дата створення: 15:59 28.08.2018

31 серпня 2018 року о 18 годині біля районного будинку культури відбудеться зустріч поколінь – дискотека 80-х, де у виконанні музикантів колишнього вокально-інструментального ансамблю «Імпульс» прозвучать пісні, на яких виросло два покоління мешканців Новгородки та району.  Запрошуємо всіх бажаючих вернутися думками в молодість, послухати гарні пісні та потанцювати.

Новгородківщина святкова

Дата створення: 15:00 28.08.2018

       23 серпня 2018 року за участю керівників району, представників трудових колективів та громадськості в нашому селищі відбулися заходи до Дня Державного Прапора України. Почесне право підняти Державний Прапор України біля адміністративної будівлі районної ради та районної державної адміністрації було надано представникам районного парламенту дітей Катерині Дукай та Віталій Ніколаєнку. Цього ж дня керівники району поклали квіти до меморіальних дошок воїнів АТО, барельєфів воїнів-афганців, Меморіалу Слави та пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Шановні жителі Новгородківського району!

Дата створення: 08:26 23.08.2018

 

23 серпня – День Державного Прапора України!

Дата створення: 08:25 23.08.2018

Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну.