Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сторінка на стадії наповнення.

Засідання постійної комісії

Дата створення: 16:33 12.11.2018

В п’ятницю 9 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту та законності. Членами комісії було обговорено депутатське звернення депутата районної ради Віктора Криворучка щодо винесення на сесію районної ради питання про прийняття та направлення до Президента України звернення щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Враховуючи те, що проект рішення з даного питання оприлюднено на сайті районної ради, комісія рекомендувала голові районної ради Олександру Горбенку в порядку, визначеному регламентом районної ради, винести дане питання на сесію, а суб’єкту подання – виступити доповідачем по ньому.

До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата створення: 14:22 09.11.2018

8 листопада 2018 року відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Шановні працівники і ветерани культури, аматори і майстри народного мистецтва Новгородківщини!

Дата створення: 16:24 08.11.2018

Щиро вітаємо вас із професійним святом. У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю. Багата талантами новгородківська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Відзначили День працівника соціальної сфери

Дата створення: 11:01 06.11.2018

2 листопада 2018 року в сесійній залі районної ради  відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

На сесії районної ради

Дата створення: 16:06 31.10.2018

Сьогодні відбулася 24 сесія Новгородківської районної ради сьомого скликання. Депутатами розглянуто 8 питань порядку денного. Зокрема, ними затверджено передавальний акт та статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги», передавальний акт комунального підприємства «Видавничо-інформаційний центр  «Новгородківські вісті», внесено зміни до статутів 3 – х комунальних закладів культури - Новгородківського районного будинку культури,  Музею історії Новгородківського району та Новгородківської централізованої бібліотечної системи.

Зустріч з народним депутатом

Дата створення: 15:56 23.10.2018

В минулу п’ятницю на запрошення народного депутата України Олеся Довгого делегація представників місцевого самоврядування району побувала в м. Києві. Столиця зустріла новгородківців не по - осінньому теплою, сонячною погодою.

Красою обіймаю світ

Дата створення: 14:28 18.10.2018

Сьогодні в районному музеї, з нагоди відзначення дня художника України,  директором музею Оксаною Кудіною було презентовано  виставку робіт художників та фотохудожників Новгородківщини "Красою обіймаю світ". Учасники презентації, а ними були  учнів 2-А класу Новгородківського НВК (класний керівник Тетяна Піканер), мали змогу ознайомитись з роботами місцевих майстрів пензля та об’єктиву, зокрема, художника Ігоря Вишніченка та фотохудожниці Катерини Удовиченко. Одним з учасників заходу та, одночасно, автором робіт був і голова районної ради Олександр Горбенко. Його спілкування з дітьми носило неформальний характер і містило безліч запитань від дітей щодо азів образотворчого мистецтва та тонкощів професії художника. Всі учасники діалогу отримали справжнє задоволення від спілкування.   

Відкриття майданчика в Верблюжці

Дата створення: 17:11 16.10.2018

           В минулу суботу в с. Верблюжка було урочисто відкрито перший в районі міні-майданчик зі штучним покриттям.

До Дня захисника Вітчизни

Дата створення: 17:05 16.10.2018

         12 жовтня 2018 року в селищі Новгородка відбулися заходи з нагоди Дня захисника Вітчизни, які розпочалися покладанням квітів до меморіальних дошок та могил воїнів АТО Олександра Агапова і Василя Новака, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та Меморіалу Слави загиблих воїнів у Другій Світовій війні. Вшанували пам’ять захисників Вітчизни керівники району та селища, військовослужбовці та представники громадськості.

Шановні жителі Новгородківщини, дорогі військовослужбовці, козаки!

Дата створення: 11:39 12.10.2018

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України