Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Оголошення

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

30 листопада 2018 року

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Новгородківської районної ради Новгородківська районна рада оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування виконавчого апарату Новгородківської районної ради - провідного спеціаліста  організаційного відділу виконавчого апарату Новгородківської районної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю «Право» або  «Філологія», володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років чи стаж роботи в інших сферах не менше 5 років.

 Термін подання документів для участі в конкурсі - 30 днів з дня розміщення оголошення про конкурс в місцевих друкованих засобах та на офіційному сайті Новгородківської районної ради https://novgorodka-rayrada.gov.ua.

Необхідні документи:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- копія паспорту та реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

-  письмова згода на обробку персональних даних.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, тощо).

Документи подаються до виконавчого апарату Новгородківської районної ради за адресою: вул.Криворізька, 11,  смт. Новгородка,  28200. 

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Федун Ольга Анатоліївна - начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, телефон: (0522) 2-06-27

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Комунальне підприємство Новгородківської районної ради оголошує конкурс по передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад району, саме:

- частин нежитлового приміщення загальною площею 13,5 м2 із стартовим розміром орендної плати в сумі 550,00 грн. та 14,2 м2 , із стартовим розміром орендної плати в сумі 600,00 грн., які знаходяться на II поверсі приміщення комунального підприємства Новгородківської районної ради, за адресою смт  Новгородка,  вул. Криворізька 12.

Термін прийому заяв на участь в конкурсі з 10 грудня до 18 грудня 2018 року включно. Заяви подавати до бухгалтерії комунального підприємства Новгородківської районної ради за адресою: смт Новгородка, вул.Криворізька 11, з 8 до 16 години, крім вихідних днів.

Телефон для довідок 2-06-27.

Засідання конкурсної комісії по передачі майна в оренду відбудеться 19 грудня 2018 року о 9 годині в залі засідань районної ради.